Sobota, 23 lutego 2019

Rozpoczynamy poszukiwania najpiękniejszej pary młodej. Czekamy na zdjęcia!

Tagi: bydgoszcz plebiscyt młoda para ślub wesele sesja

środa, 28 września 2016, aktualizowano: środa, 28 września 2016

W kategorii: Najpiękniejsza Para Młoda czekamy na zdjęcia małżeństw wykonane podczas ślubu, wesela lub ślubnej sesji plenerowej. Zgłoszenia należy wysyłać pod adresem e-mailowym: zdjecie@express.bydgoski.pl


Fotografie mogą przesyłać osoby mieszkające w Bydgoszczy lub okolicach, które miały ślub nie później, niż w 2014 r. Zgłoszenie powinno zawierać: zdjęcie pary młodej ze ślubu, wesela lub ślubnej sesji plenerowej, imiona i nazwiska osób na zdjęciu (uczestników plebiscytu), datę ślubu, adres zamieszkania, numer telefonu do kontaktu w sprawach plebiscytu oraz zgodę na wykorzystanie wizerunku.

Od dziś do 17 października można zgłaszać: najpiękniejsze pary młode, najlepsze salony sukien, domy weselne i jubilerów.


W pozostałych kategoriach zgłoszenia odbywają się za pomocą SMS-ów: aby zgłosić kandydata w kategorii: Najlepszy Dom Weselny, należy wysłać SMS pod numer 7148 (koszt to 1,23 zł z VAT) wpisując w treści EX.D.nazwa i adres zgłaszanego domu weselnego; aby zgłosić kandydata w kategorii: Najlepszy Salon Jubilerski, należy wysłać SMS pod numer 7148 wpisując w treści EX.J.nazwa i adres zgłaszanego salonu jubilerskiego: aby zgłosić kandydata w kategorii : Najlepszy Salon Sukien Ślubnych, należy wysłać SMS pod numer 7148 wpisując w treści EX.S.nazwa i adres zgłaszanego salonu sukien ślubnych.

Na zgłoszenia jest czas od dziś do 17 października, tego też dnia, na stronie internetowej www.plebiscyty.expressmedia.pl oraz na łamach „Expressu Bydgoskiego” zostanie opublikowana lista zweryfikowanych kandydatur do udziału w plebiscycie. Głosowanie odbywać się będzie za pomocą SMS Premium i potrwa od 17.10. do 31.10 do godz. 23. 59.