Sobota, 23 lutego 2019

Do 30 września Czytelnicy „Nowości” mogą zagłosować na najlepsze - ich zdaniem - restauracje

Fot.: Sławomir Kowalski

Plebiscyt Kulinarny Toruń. Wybieramy najlepsze restauracje w Toruniu

W konkursie pod hasłem „Kulinarny Toruń” wybieramy najlepsze restauracje, bary (mleczne i z fast foodami lub małe lokale oferujące obiady), pizzerie lub inne lokale gastronomiczne zlokalizowane w Toruniu lub najbliższej okolicy.


Listę kilkudziesięciu kandydatów - zweryfikowanych i zakwalifikowanych do dalszego etapu - publikujemy poniżej, jest ona także dostępna na naszej stronie internetowej www.nowosci.com.pl.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku nasz plebiscyt „Kulinarny Toruń” wygrała Karczma „Siwy Dym” w Łysomicach. Tuż za nią, na drugim miejscu znalazła się pizzeria „Venus”. Miejsce trzecie przypadło właścicielom zajazdu „Rytkówka” w Obrowie.

Przypominamy, że w naszym konkursie nie ma podziałów. Obowiązuje jedna kategoria dla wszystkich lokali.

Jak głosować w plebiscycie na najlepszą restaurację?Głosowanie odbywa się - podobnie jak w innych naszych plebiscytach - za pomocą SMS Premium i będzie trwało do 30 września do godz. 23.59.

Głosując za pośrednictwem SMS Premium uczestnik otrzymuje kod na e-wydanie „Nowości”. E-wydanie otrzymuje się zgodnie z treścią regulaminu dostępnego pod adresem www.ekiosk.media.pl.

Uczestnik plebiscytu może oddać dowolną liczbę głosów na wybrany przez siebie lokal i tym samym uzyskać dostęp do dowolnej liczby e-wydań (przy czym pamiętać należy, że każde kolejne wysłanie SMS powoduje ponowne pobranie opłaty).

Zobacz także: Belfer Roku 2016. Rusza plebiscyt na najlepszego pedagoga

By oddać głos na wybrany lokal, należy wysłać SMS pod numer 7148 w treści wpisując: NOW.R.numer prefiksu przypisany do danej restauracji bądź pizzerii. Koszt wysłania SMS-a do 160 znaków (bez znaków specjalnych) wynosi 1,23 zł z VAT (1 zł + VAT).

Do obliczenia wyników plebiscytu brane będą pod uwagę te ważne głosy, które wpłyną do systemu organizatora do godziny zakończenia plebiscytu. Głosy, które wpłyną do systemu po zakończeniu głosowania nie zostaną uwzględnione.

Pierwsi liderzy plebiscytu kulinarnegoWyniki plebiscytu kulinarnego można na bieżąco sprawdzać na stronie: www.plebiscyty.expressmedia.pl. Będą one jednak usunięte z tej strony najpóźniej na dwa dni przed zakończeniem plebiscytu. Celem tego zabiegu jest utajnienie wyników przed oficjalnym ogłoszeniem. Komisja plebiscytowa ogłosi wyniki plebiscytu do 31 października na łamach „No-wości” oraz na stronie www.nowosci.com.pl.

Gdy wczoraj sprawdzaliśmy wyniki (po pierwszych dniach głosowania) w plebiscycie „Kulinarny Toruń” wygrywał lokal „Konmark Club”. Drugie miejsce zajmowała restauracja z kuchnią amerykańską „Jimmy’s Steakhouse”, a trzecie - restauracja w hotelu „Heban”. Do końca plebiscytu wszystko może się jednak zmienić. Stawka jest bardzo szeroka. Głosować można na lokale gastronomiczne w Toruniu i okolicach, których jest ponad sto.

Zwycięzca naszego plebiscytu otrzyma statuetkę oraz reklamę (1 publikacja) o powierzchni 12 modułów w wydaniu codziennym „Nowości” na stronach ogłoszeniowych.