Sobota, 23 lutego 2019

Do 11 września czekamy na zgłoszenia kandydatów do tytułu „Belfer Roku”

Tagi: bydgoszcz plebiscyt belfer roku 2016

wtorek, 6 września 2016, aktualizowano: wtorek, 6 września 2016

Wraz z początkiem nowego roku szkolnego rozpoczęliśmy nasz tradycyjny plebiscyt „Belfer Roku”.


Polega on na wyborze przez Czytelników „Expressu Bydgoskiego” najlepszego, najbardziej sympatycznego i zaangażowanego w swoją pracę nauczyciela z Bydgoszczy i okolic.

Kogo szukamy?


Wykonywanie zawodu nauczyciela to ogromna odpowiedzialność, ale jednocześnie - najczęściej - radość z efektów pracy. W naszym plebiscycie szukamy belfrów z pasją, bo za to najbardziej kochają ich uczniowie, doceniają rodzice i przełożeni.

Zgłoś kandydata do plebiscytu „Belfer Roku”


Tradycyjnie najpierw trzeba będzie przesłać zgłoszenia. Na kandydatury czekamy od 1 do 11 września, do godz. 23.59. Aby zgłosić wybranego nauczyciela do tytułu Belfer Roku 2016, należy wysłać SMS pod numer 7148 (koszt to 1,23 zł z VAT), wpisując w treści: EX.N.imię, nazwisko i nazwę oraz adres szkoły, w której aktualnie pedagog pracuje. Do naszego plebiscytu można zgłaszać tylko te osoby, które czynnie wykonują zawód nauczyciela.

Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń od Czytelników, zostaną one zweryfikowane przez komisję plebiscytową i od 17 września rozpocznie się głosowanie, które będzie przebiegało w dwóch etapach. Pierwszy etap głosowania potrwa od 17 do 28 września. Drugi etap będzie trwał od 4 do 14 października. Do drugiego etapu głosowania zostanie zakwalifikowanych 10 nauczycieli, którzy zdobędą największą liczbę prawidłowo oddanych głosów w pierwszym etapie.

Komisja plebiscytowa, po zweryfikowaniu nadesłanych głosów, ogłosi wyniki plebiscytu do 14 listopada na łamach „Expressu Bydgoskiego” oraz na stronie internetowej www.express.bydgoski.pl.

Regulamin plebiscytu dostępny jest TUTAJ