Sobota, 23 lutego 2019

Wybieramy taksówkową firmę roku [PLEBISCYT TAXI 2016]

Tagi: toruń plebiscyt taxi 2016 Firmy taksówkarskie

poniedziałek, 25 lipca 2016, aktualizowano: czwartek, 1 września 2016

Przypominamy, że chcemy, aby Czytelnicy wybrali spośród przedstawionych firm tę, która według nich świadczy swoje usługi najlepiej.

Siedmiu wspaniałych


Pierwsze taksówki w naszym mieście pojawiły się dokładnie w kwietniu 1911 roku i są w nim obecne niemal bez przerwy od tego momentu. Ponad sto lat później mamy siedem głównych korporacji, które dysponują siłą dużo ponad pół tysiąca wozów. Są wśród nich firmy, które dopiero zaczynają (Halo Taxi), ale wchodzą na rynek z przytupem starając się znaleźć swoje miejsce pośród korporacji z ugruntowaną pozycją. Są takie, które wywodzą swój rodowód jeszcze z lat 50. XX wieku (Taxi Zrzeszenie), szczycąc się nieprzerwaną działalnością od blisko 60 lat.


Inni stawiają tylko na jedną markę samochodów (Taxi Mercedes, Hallo Taxi) wychodząc z założenia, że jest to najlepszy samochód do transportu pasażerów, a przy okazji starają się w ten sposób wyróżnić spośród innych korporacji.

Tradycja i nowoczesność


Większość opisywanych przez nas firm szczyci się niezachwianą pozycją na rynku i przynajmniej 20-letnią tradycją (City Taxi Toruń, MPT Copernicus, Puls Taxi). Wszystkie korporacje łączy dbałość o klientów.

Taksówkarze wszystkich korporacji zgodnie przyznają, że są z najnowszymi technologiami za pan brat. Większość z nich z początkiem tego roku porzuciła wysłużony system komunikacji złożony z radia i odpowiedniej przystawki i „przesiadła” się na smartfony, tablety i specjalnie przygotowane dla nich aplikacje. Dzięki nim i klienci, i kierowcy mogą nie tylko szybko zamawiać taksówki, ale też śledzić ich trasy i rozpoznawać tę właściwą, która przyjechała po nich.

Głosujemy!


A redakcja „Nowości” zachęca swoich Czytelników do głosowania w plebiscycie przy pomocy SMS-ów pod numer 7148. Koszt wysłania SMS-a to 1, 23 zł (1 zł + VAT).

a2723-352806