Sobota, 23 lutego 2019

Fot.: Nadesłana

Puls Taxi to już 20 lat tradycji [PLEBISCYT TAXI 2016]

Tagi: toruń plebiscyt taxi 2016 Taksówki Prezentacja Puls Taxi

piątek, 15 lipca 2016, aktualizowano: czwartek, 1 września 2016

- Od ponad 20 lat Puls Taxi wozi mieszkańców naszego miasta. W naszych taksówkach pojawili się premierzy, prezydenci, a także gwiazdy filmowe i znani reżyserzy - chwali się prezes Puls Taxi Jolanta Kowalska


Kilkudziesięciu taksówkarzy z tej firmy aktywnie włącza się też w życie sportowe i kulturalne Torunia. Puls taxi jest bowiem jednym ze sponsorów drużyny żużlowej Get Well Toruń i pracownicy tej spółki są zawsze z zawodnikami. A firmowa biegowa drużyna Podgórz Toruń Puls Taxi jest widoczna na wszystkich imprezach tego typu w Toruniu i całym województwie.

- Klienci korzystający z usług Puls Taxi mogą korzystać z najnowocześniejszej w Toruniu aplikacji na smartfony do zamawiania taksówek - mówi Jolanta Kowalska.

Aplikację można pobrać zupełnie bezpłatnie w dowolnym sklepie lub na: bit.ly/pulstaxi. Korzystanie z niej jest niezastąpione w sytuacjach lub miejscach wymagających dyskrecji: na zebraniu, konferencji, wykładzie, ale też tam, gdzie jest dużo hałasu, na przykład w dyskotekach, w pubach czy na dworcach.

Hitem aplikacji jest mapka na które widać, gdzie jest zamówiona taksówka, więc nie trzeba na nią czekać w deszczu czy upale. Można wyjść dokładnie wtedy, gdy podjedzie na miejsce.

W taksówkach Puls Taxi, można oczywiście płacić kartą.

- Więcej ciekawostek z życia naszej firmy i Torunia, znajduje się na fanpage’u Puls Taxi na facebooku, gdzie prowadzimy głosowanie na najsympatyczniejszego kierowcę naszej korporacji - dodaje Kowalska.

A redakcja „Nowości” zachęca swoich Czytelników do głosowania w plebiscycie przy pomocy SMS-ów na numer 7148. Koszt SMS-a to 1, 23 zł (1 zł + VAT).