Sobota, 23 lutego 2019

Kto zostanie Miss lub Misterem Wakacji? Wysyłajcie zdjęcia maluchów, czekamy [PLEBISCYT]

Tagi: BYDGOSZCZ plebiscyty Mali Miss i Mister Wakacji 2016

środa, 13 lipca 2016, aktualizowano: czwartek, 1 września 2016

Wakacje to taki czas, kiedy wielu z nas wybiera się na urlopy. Podczas podróży zwykle zabieramy ze sobą aparat fotograficzny i robimy zdjęcia. To też doskonała okazja, aby pstryknąć fotkę swojemu maluchowi i zgłosić go do naszego plebiscytu. W zabawie mogą wziąć udział dzieci w wieku od 3 do 6 lat z Bydgoszczy i okolic. Plebiscyt będzie obejmował dwa etapy. Pierwszy, czyli przyjmowanie zgłoszeń, potrwa do 24 lipca, do godz. 23.59. Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać: zdjęcia dziecka, imię i nazwisko malucha, jego wiek, adres zamieszkania, numer telefonu kontaktowego oraz zgodę rodzica na wykorzystanie wizerunku dziecka i rodzica. Zgłoszenie zawierające te informacje należy przesłać pod adresem: dzieci@express.bydgoski.pl. Jeśli zrobi to ktoś inny niż rodzic, trzeba przesłać też zgodę osób znajdujących się na zdjęciu na wykorzystanie wizerunku.


Lista zweryfikowanych kandydatur zostanie opublikowana 5 sierpnia br. na www.plebiscyty.expressmedia.pl. Tego dnia rozpocznie się też II etap plebiscytu - głosowanie SMS-owe, które potrwa aż do 23 sierpnia, do godz. 23.59. Odbędzie się ono w dwóch kategoriach. Jeśli będziemy chcieli zagłosować na dziewczynkę, w treści SMS-a wpisujemy: EX.MM.numer kandydatki, jeśli na chłopca: EX.MR.numer kandydata.

Listę prefiksów zamieścimy na naszych łamach wraz z rozpoczęciem głosowania. SMS należy wysłać pod numer 7148. Jego koszt (do 160 znaków) to 1,23 zł z VAT.

Jeden wysłany SMS to jeden głos w plebiscycie na daną kandydaturę. W głosowaniu mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie. Każdy, kto wyśle SMS, otrzyma od nas kod do e-wydania „Expressu”.

O zwycięstwie zdecyduje największa liczba głosów oddanych na kandydatów w kategoriach MISS i MISTER. Wspólne zdjęcie triumfatorów plebiscytu zamieścimy na 1 stronie „Expressu” w wydaniu codziennym. Będą też nagrody niespodzianki dla zwycięzców.

Regulamin plebiscytu: www.plebiscyty.expressmedia.pl