Sobota, 23 lutego 2019

Czekamy na Wasze głosy na najlepsze taxi [PLEBISCYT]

Tagi: bydgoszcz plebiscyty taxi 2016 TAKSÓWKI MPT Łuczniczka Taxi

środa, 13 lipca 2016, aktualizowano: czwartek, 1 września 2016

Głosowanie na najlepszą korporację lub zrzeszenie taksówkarskie rozpoczęło się w ubiegły piątek. Głosy można oddawać na sześć firm - tyle bowiem zgłoszeń otrzymaliśmy. Czekamy na nie do końca miesiąca. Faworyta można wskazać wyłącznie drogą SMS-ową, pod numer 7148. W treści należy wpisać odpowiedni prefiks - ich wykaz znajdą Państwo w ramce po prawej stronie.


Nagrodą dla zwycięzcy będzie statuetka oraz darmowa reklama w naszej gazecie.

Poprzednia edycja plebiscytu cieszyła się dużym zainteresowaniem. Po zaciętej rywalizacji wygrała korporacja Express Radio Taxi.

MPT Łuczniczka Taxi


Od dziś będziemy prezentować wszystkich uczestników naszego plebiscytu. Jako pierwszą pod lupę wzięliśmy korporację MTP Łuczniczka Taxi.- Jesteśmy pierwsza prywatną i zarazem najdłużej działającą na bydgoskim rynku korporacją taksówkarską. Powstaliśmy w 1991 roku i w kwietniu obchodziliśmy jubileusz 25-lecia istnienia - mówi Andrzej Lipiński, właściciel MPT Łuczniczka Taxi. - Dziś jest mniejszy ruch, niż kiedy zaczęliśmy działalność. Wtedy ludzie nie mieli samochodów, a teraz na jedną rodzinę przypadają dwa auta - dodaje Andrzej Lipiński.

Po naszym mieście jeździ 130 taksówek w barwach MPT Łuczniczka. Wejście do samochodu kosztuje 4,8 zł, a za każdy przejechany kilometr zapłacimy 2,2 zł. - Ceny, szczególnie na krótkich dystansach, są bardzo konkurencyjne. Klienci mogą liczyć na 20 procent zniżki na kursy do i z Fordonu. Przy kursach poza miasto ceny są ustalane z kierowcą - zachęca właściciel korporacji.

Zrobią zakupy


Firma oferuje nie tylko przewóz osób, ale także transport bagażowy. Taksówkarze mogą także zrobić zakupy albo wyświadczyć pomoc przy drobnej naprawie auta. Taksówkę z MPT Łuczniczki zamówimy dzwoniąc pod numer 191-91, a także za pomocą aplikacji mTaxi. - To bardzo wygodne, szczególnie dla obcokrajowców. Wystarczy, że uruchomią aplikację, włączą GPS i wcisną przyciska zamawiania - zapewnia Andrzej Lipiński.