Sobota, 23 lutego 2019

Które toruńskie taksówki wożą pasażerów tanio, szybko i wygodnie? Czekamy na głosy

Tagi: toruń plebiscyt taxi taksówka

poniedziałek, 4 lipca 2016, aktualizowano: poniedziałek, 4 lipca 2016

Przygoda Torunia z taksówkami zaczęła się 105 lat temu, kiedy to firma Komnick z Elbląga sprowadziła dwie dorożki samochodowe. Za pokonanie jednego kilometra z zawrotną prędkością 15 kilometrów na godzinę, bo tylko na takie szaleństwo w terenie zabudowanym pozwalały wtedy przepisy, trzeba było zapłacić 45 fenigów. Chętnych nie brakowało.


A jak to wygląda to teraz? Która firma bądź korporacja taksówkarska cieszy się największym uznaniem klientów? Tego zamierzamy się dowiedzieć dzięki Państwa pomocy.

Co w zgłoszeniu?


Trwa bowiem nasz plebiscyt na najlepszą firmę lub korporację taksówkową w mieście i okolicy. Składa się on z dwóch etapów. Pierwszy zaczął się w piątek 1 lipca i będzie trwał do 6 lipca. W tym czasie będziemy czekali na zgłoszenia firm godnych nagrody.

Zgłoszenie powinno zawierać nazwę oraz adres zgłaszanej korporacji lub zrzeszenia taksówkowego. Zgłoszenie można wysłać SMS-em pod numer 7148 (koszt jednego SMS-a to 1,23 zł z VAT). W treści SMS-a należy wpisać: NOW.T.nazwa i adres zgłaszanej korporacji lub zrzeszenia.

Na zgłoszenia czekamy do 6 lipca. Listę zamkniemy minutę przed północą. Listę zgłoszonych i pozytywnie zweryfikowanych kandydatów opublikujemy 8 lipca. Wtedy rozpocznie się też właściwe głosowanie, które będzie trwało do końca miesiąca.

Jego wyniki będziemy śledzić i podawać na naszej stronie internetowej i w tradycyjnym wydaniu gazety.

Statuetka dla zwycięzcy


Zwycięzca naszego plebiscytu otrzyma statuetkę, oraz reklamę o powierzchni 12 modułów która ukaże się na stronach ogłoszeniowych „Nowości”.

Niezależnie od tego o zwycięzcy również napiszemy. Przedstawimy go w sierpniu, po głosowaniu.

PRZECZYTAJ: Regulamin plebiscytu