Sobota, 23 lutego 2019

Czytelnicy wskażą Przedszkole Roku i Przedszkolaka Roku [NASZ PLEBISCYT]

Tagi: toruń region plebiscyty PRZEDSZKOLE I PRZEDSZKOLAK ROKU

wtorek, 21 czerwca 2016, aktualizowano: poniedziałek, 20 czerwca 2016

Na początku ostatniego tygodnia głosowania na prowadzeniu w kategorii „Przedszkole Roku” jest Przedszkole „Jagoda” w Górsku przed grupą kilku placówek, które mają zbliżone jak dotąd wyniki: Przedszkolem Miejskim nr 9 przy ulicy Gagarina, Prywatnym Przedszkolem Anglojęzycznym „Mały Miś” w Grębocinie, Przedszkolem Niepublicznym „Tęczowa Kraina” w Lubiczu, Przedszkolem „Ślimaczek” w Krobi, Przedszkolem Publicznym „Jelonek” w Papowie Toruńskim.


Przypomnijmy, że nagrodą dla zwycięskiej placówki jest statuetka oraz wycieczka dla 30-osobowej grupy przedszkolnej do drukarni Express Media w Bydgoszczy. Organizator nie zapewnia dojazdu na wycieczkę. Podczas wycieczki niezbędna będzie opieka nauczycieli przedszkola. Termin wycieczki zostanie uzgodniony ze zwycięskim przedszkolem.

W kategorii „Przedszkolak Roku” o zwycięstwo na razie zawzięcie walczą dziewczynki Julia Włodarczyk i Martyna Żuchowska, a kolejne miejsca zajmują chłopcy Olivier Balicki i Mateusz Surdyk.

Aktualne wyniki są dostępne na stronie internetowej: plebiscyty.expressmedia.pl.

W kategorii „Przedszkolak Roku” zwycięskie dziecko otrzyma dyplom, możliwość uczestnictwa w wycieczce razem ze zwycięskim przedszkolem oraz hulajnogę z kaskiem.

SMS-owe głosowanie potrwa do niedzieli, 26 czerwca. Szczegółowe informacje, jak należy głosować, znajdą Państwo w tabeli poniżej tekstu.

Zgodnie z regulaminem wyniki plebiscytu Przedszkole i Przedszkolak Roku 2016 ogłoszone zostaną do końca lipca. Uroczyste wręczenie nagród laureatom zaplanowaliśmy w restauracji „Sfera”, mieszczącej się w hotelu „Copernicus”.

Poprzednie oświatowe plebiscyty organizowane przez „Nowości” cieszyły się dużym powodzeniem. Mamy nadzieję, że tym razem będzie tak samo. To także forma promocji najlepszych placówek w mieście i okolicy.

63173-350885