Sobota, 23 lutego 2019

Fot.: materiały Expressmedia

Plebiscyt „Złota Wędka” trwa. Do 30 czerwca czekamy na Wasze wędkarskie zdjęcia

Tagi: bydgoszcz plebiscyt złota wędka

sobota, 18 czerwca 2016, aktualizowano: piątek, 24 czerwca 2016

W plebiscycie „Złota Wędka” chodzi o wybór najlepszego zdjęcia wędkarza, oczywiście, ze złowionym przez siebie okazem.


W konkursie mogą wziąć udział hobbyści, posiadający ważną kartę wędkarską, mieszkający na terytorium województwa kujawsko-pomorskiego.

Prześlij swoje zgłoszenie


Zgłoszenia do naszego konkursu można nadsyłać do 30 czerwca do godziny 23.59 drogą eletroniczną pod adresem: zdjecie@expressmedia.pl. W plebiscycie może wziąć udział tylko jedno zdjęcie tego samego wędkarza. Jeśli jednak przyśle on więcej niż jedno, to prawo wyboru zdjęcia, które weźmie udział w plebiscycie, należy do Komisji Plebiscytowej.

Zdjęcie z rybą


Co powinno się znaleźć w zgłoszeniu, aby było brane pod uwagę przez Komisję Plebiscytową?

Zgłoszenie powinno zawierać: zdjęcie ze złowioną przez siebie rybą, imię i nazwisko wędkarza, adres zamieszkania wędkarza, krótki opis zdjęcia (na przykład miejsce, gdzie ryba została złowiona, w jakich okolicznościach, co posłużyło za przynętę, itp.), numer telefonu do kontaktu w sprawach plebiscytu, zgodę na wykorzystanie wizerunku osoby na zdjęciu.

W przypadku, gdy zgłoszenie pochodzi od innej osoby niż kandydat, należy przesłać zgodę wędkarza na wykorzystanie jego wizerunku.

A więc do dzieła. Na pewno macie dokumentację fotograficzną ze swoich najlepszych osiągnięć wędkarskich. Teraz jest okazja, by się pochwalić złowionym przez siebie okazem.

Od 7 lipca głosowanie


7 lipca na stronie internetowej www.plebiscyty.expressmedia.pl zostanie opublikowana lista zweryfikowanych kandydatur do udziału w plebiscycie. Głosować na nie będzie można za pomocą SMS-ów do 31 lipca do godziny 23.59.Regulamin plebiscytu „Złota Wędka” na stronie www,plebiscyty.express.bydgoski.pl.