Sobota, 23 lutego 2019

Przedszkole to miejsce, gdzie dzieci spędzają nawet 10 godzin dziennie. Dlatego musi być to miejsce naprawdę przyjazne maluchom

Fot.: Sławomir Kowalski

Stawiamy tylko na najlepszych [PLEBISCYT PRZEDSZKOLE I PRZEDSZKOLAK ROKU 2016]

Tagi: toruń region plebiscyty PRZEDSZKOLE I PRZEDSZKOLAK ROKU

czwartek, 16 czerwca 2016, aktualizowano: środa, 15 czerwca 2016

Trwa plebiscyt „Przedszkole i Przedszkolak Roku 2016”. Jego celem jest wybór najbardziej przyjaznej dzieciom placówki w Toruniu i okolicy oraz najsympatyczniejszego i najbardziej uśmiechniętego przedszkolaka.


Chodzi nam o przedszkola, w których dzieci nie tylko korzystają z profesjonalnej opieki, ale uczą się, poznają świat, akceptują same siebie. Ważne jest, by placówka była czymś w rodzaju drugiego domu, miejscem, gdzie maluchy chętnie wracają. Nie mamy wątpliwości, że takich przedszkoli w Toruniu i okolicach jest wiele. My - przy pomocy naszych Czytelników - postaramy się je odkryć i pokazać innym.

Jeśli chodzi o drugą kategorię, czyli najsympatyczniejszego przedszkolaka, to tu sprawa jest jeszcze prostsza. Wystarczy wybrać dziecko, które wzbudza Państwa sympatię, a potem wysyłać SMS-y. Może to być maluch, którego znamy, ale niekoniecznie. Kandydaci prezentowani są poniżej w ramce.

W tej chwili wśród przedszkoli prowadzi toruńska „dziewiątka” z ul. Gagarina. Na drugim miejscu jest placówka anglojęzyczna „Mały Miś” z Grębocina, a na trzecim - Przedszkole „Ślimaczek” z Krobii. W kategorii przedszkolak zwycięża mała Julka Włodarczyk. Tuż za nią są Martyna Żuchowska oraz Olivier Balicki. Trzeba jednak pamiętać, że sytuacja jest bardzo dynamiczna, a liderzy szybko się zmieniają.

Wypada napisać kilka słów o nagrodach. W kategorii „Przedszkole Roku” zwycięska placówka otrzyma statuetkę oraz wycieczkę dla jednej 30-osobowej grupy przedszkolnej do drukarni Express Media w Bydgoszczy. Organizator nie zapewnia dojazdu na wycieczkę. Podczas wycieczki niezbędna będzie opieka nauczycieli przedszkola. Termin wycieczki zostanie uzgodniony ze zwycięskim przedszkolem.

W kategorii „Przedszkolak Roku” zwycięskie dziecko otrzyma dyplom, możliwość uczestnictwa w wycieczce razem ze zwycięskim przedszkolem oraz hulajnogę z kaskiem.

SMS-owe głosowanie rozpoczęliśmy prawie dwa tygodnie temu. Potrwa ono do 26 czerwca. Szczegółowe informacje, jak należy głosować, znajdą Państwo w tabeli poniżej tekstu.

Poprzednie oświatowe plebiscyty organizowane przez „Nowości” cieszyły się dużym powodzeniem. Nie ukrywamy, że mamy nadzieję, że tym razem będzie tak samo. To alternatywna forma promocji najlepszych w mieście i okolicach placówek oraz najfajniejszych dzieci.

Zachęcamy więc do wysyłania SMS-ów. Zgodnie z regulaminem wyniki plebiscytu „Przedszkole i Przedszkolak Roku 2016” ogłoszone zostaną do końca lipca. Uroczyste wręczenie nagród laureatom zaplanowaliśmy w restauracji Sfera mieszczącej się w hotelu Copernicus.

Regulamin i szczegóły plebiscytu ma stronie: nowosci.com.pl

890f5-350521