Sobota, 23 lutego 2019

Tak w ubiegłym roku świętowano zwycięstwo w naszym plebiscycie przedszkolu Bbim-Bbam-Bino. Tego dnia dzieci miały plenerową imprezę

Fot.: Sławomir Kowalski

W naszym przedszkolnym plebiscycie każdy głos na wagę zwycięstwa

Tagi: toruń plebiscyt Przedszkole Roku przedszkolak roku

wtorek, 14 czerwca 2016, aktualizowano: poniedziałek, 13 czerwca 2016

Trwa plebiscyt „Przedszkole i Przedszkolak Roku 2016”. Jego celem jest wybór najbardziej przyjaznej dzieciom placówki w Toruniu i okolicy oraz najsympatyczniejszego i najbardziej uśmiechniętego przedszkolaka.


Chodzi nam o przedszkola, w których dzieci nie tylko korzystają z profesjonalnej opieki, ale uczą się, poznają świat, akceptują same siebie. Ważne jest, by placówka była czymś w rodzaju drugiego domu, miejscem, gdzie maluchy chętnie wracają. Nie mamy wątpliwości, że takich przedszkoli w Toruniu i okolicach jest wiele. My - przy pomocy naszych Czytelników - postaramy się je odkryć i pokazać innym.

Jeśli chodzi o drugą kategorię, czyli najsympatyczniejszego przedszkolaka, to tu sprawa jest jeszcze prostsza. Wystarczy wybrać dziecko, które wzbudza Państwa sympatię, a potem wysyłać SMS-y. Może to być maluch, którego znamy, ale niekoniecznie. Kandydaci prezentowani są poniżej w ramce.

O wynikach rywalizacji jak zwykle zdecydują nasi wierni Czytelnicy. To oni zgłosili wybrane przez siebie przedszkola (publiczne i niepubliczne) oraz najrozkoszniejsze maluchy. I nie ma tu znaczenia, że były to ich dzieci czy wnuki.

Zgłoszenia przyjmowaliśmy w dwóch formach - zależnie od kategorii SMS-owo bądź mailowo. Teraz nadszedł najważniejszy czas, czyli głosowanie na wskazanych i zakwalifikowanych kandydatów.

Wypada napisać kilka słów o nagrodach. W kategorii „Przedszkole Roku” zwycięska placówka otrzyma statuetkę oraz wycieczkę dla jednej 30-osobowej grupy przedszkolnej do drukarni Express Media w Bydgoszczy. Organizator nie zapewnia dojazdu na wycieczkę. Podczas wycieczki niezbędna będzie opieka nauczycieli przedszkola. Termin wycieczki zostanie uzgodniony ze zwycięskim przedszkolem.

W kategorii „Przedszkolak Roku” zwycięskie dziecko otrzyma dyplom, możliwość uczestnictwa w wycieczce razem ze zwycięskim przedszkolem oraz hulajnogę z kaskiem.

SMS-owe głosowanie rozpoczęliśmy przed tygodniem. Potrwa ono do 26 czerwca. Szczegółowe informacje, jak należy głosować, znajdą Państwo w tabeli poniżej tekstu.

Poprzednie oświatowe plebiscyty organizowane przez „Nowości” cieszyły się dużym powodzeniem. Nie ukrywamy, że mamy nadzieję, że tym razem będzie tak samo. To alternatywna forma promocji najlepszych w mieście i okolicach placówek oraz najfajniejszych dzieci.

Zachęcamy więc do wysyłania SMS-ów. Zgodnie z regulaminem wyniki plebiscytu „Przedszkole i Przedszkolak Roku 2016” ogłoszone zostaną do końca lipca. Informacje na ten temat znajdą Państwo zarówno na naszych łamach, jak i w internecie. A więc telefony w dłoń!

84c68-350390