Sobota, 23 lutego 2019

Minisiłownia może być jednym z pomysłów na przyciągnięcie dzieci do przedszkola. Innym to udział w naszym glosowaniu

Fot.: Sławomir Kowalski

Głosy na przedszkola i przedszkolaki [PLEBISCYT]

Tagi: toruń plebiscyty przedszkola przedszkolaki

piątek, 10 czerwca 2016, aktualizowano: piątek, 10 czerwca 2016

W plebiscycie chodzi nam o przedszkola, w których dzieci nie tylko korzystają z profesjonalnej opieki, ale uczą się, poznają świat, akceptują same siebie. Ważne jest, by placówka była czymś w rodzaju drugiego domu, miejscem, gdzie maluchy chętnie wracają.


Jeśli chodzi o drugą kategorię, czyli najsympatyczniejszego przedszkolaka, to tu sprawa jest jeszcze prostsza. Wystarczy wybrać dziecko, które wzbudza Państwa sympatię, a potem wysyłać SMS-y. Może to być maluch, którego znamy, ale niekoniecznie.

Zgłoszenia przyjmowaliśmy w dwóch formach - zależnie od kategorii SMS-owo bądź mailowo.

Teraz nadszedł najważniejszy czas, czyli głosowanie na wskazanych i zakwalifikowanych kandydatów.

Wypada napisać kilka słów o nagrodach. W kategorii „Przedszkole Roku” zwycięska placówka otrzyma statuetkę oraz wycieczkę dla jednej 30-osobowej grupy przedszkolnej do drukarni Express Media w Bydgoszczy. Organizator nie zapewnia dojazdu na wycieczkę. Podczas wycieczki niezbędna będzie opieka nauczycieli przedszkola. Termin wycieczki zostanie uzgodniony ze zwycięskim przedszkolem.

W kategorii „Przedszkolak Roku” zwycięskie dziecko otrzyma dyplom, możliwość uczestnictwa w wycieczce razem ze zwycięskim przedszkolem oraz hulajnogę z kaskiem.

SMS-owe głosowanie rozpoczęliśmy w ostatni poniedziałek. Potrwa ono do 26 czerwca. Szczegółowe informacje, jak należy głosować, znajdą Państwo w tabeli, którą zamieścimy w jutrzejszym wydaniu „Nowości”. Kolejne publikacje zaplanowaliśmy na wtorek, czwartek oraz piątek. Będą się one ukazywać regularnie aż do końca głosowania.

Poprzednie oświatowe plebiscyty organizowane przez „Nowości” cieszyły się dużym powodzeniem. Nie ukrywamy, że mamy nadzieję, że tym razem będzie tak samo. To alternatywna forma promocji najlepszych w mieście i okolicach placówek oraz najfajniejszych dzieci. To ważne szczególnie dla przedszkoli, które - z korzyścią dla dzieci i ich rodziców - coraz bardziej ze sobą konkurują.

Zachęcamy więc do wysyłania SMS-ów. Zgodnie z regulaminem wyniki plebiscytu „Przedszkole i Przedszkolak Roku 2016” ogłoszone zostaną do końca lipca. Nagrody wręczymy podczas specjalnej uroczystości w restauracji „Sfera” w hotelu Copernicus. Informacje na ten temat znajdą Państwo zarówno na naszych łamach, jak i w internecie. A więc telefony w dłoń!