Sobota, 23 lutego 2019

Tak cieszyli się zwycięzcy ubiegłorocznego plebiscytu „Przedszkole Roku”. W Przedszkolu „U Kubusia” przywitano nas niezwykle serdecznie

Fot.: Filip Kowalkowski

Szukamy przedszkola najwspanialszego na świecie. I superprzedszkolaka [PLEBISCYT]

Tagi: bydgoszcz plebiscyt Przedszkole przedszkolaki

piątek, 10 czerwca 2016, aktualizowano: piątek, 10 czerwca 2016

Naprawdę warto złapać za komórkę i wesprzeć przedszkola w walce o konkursowe laur plebiscytów „Przedszkole Roku” i „Przedszkolak Roku”. Dzięki temu dzieciaki z placówki, która zbierze największą liczbę głosów, będą mogły wspólnie zwiedzić (jedna grupa 30-osobowa, oczywiście razem z przedszkolną opiekunką) drukarnię Wydawnictwa Express Media sp. z o.o., a przedszkolak, który zyska największe uznanie, nie tylko pojedzie do drukarni (w programie wycieczki wiele atrakcji!), ale otrzyma także prezent: hulajnogę z kaskiem. Termin wycieczki zostanie uzgodniony ze zwycięskim przedszkolem, które zadba także o logistyczną stronę tej wyprawy. W zwycięskim pakiecie są także dyplomy, statuetki. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w restauracji Maestra.


Przypomnijmy, że to już druga odsłona naszego plebiscytu. W pierwszej na konkursowym podium stanęło Niepubliczne Przedszkole „U Kubusia”, czyli zwycięzca plebiscytu. - Bardzo, bardzo cieszymy się ze zwycięstwa. Dziękujemy za każdy wysłany na nas SMS - mówiła po odebraniu nagrody Anna Filipczak-Krugły, dyrektorka placówki.

Warto wiedzieć:


Głosujemy do 26 czerwca do g. 23.59. Prefiksy zamieścimy w sobotnim wydaniu „Expressu”.