Sobota, 23 lutego 2019

Fot.: Sławomir Kowalski

To już ostatnie godziny, żeby wybrać ulubionych [PLEBISCYT ZŁOTY STETOSKOP]

Tagi: toruń plebiscyt złoty stetoskop Służba Zdrowia

sobota, 4 czerwca 2016, aktualizowano: środa, 15 czerwca 2016

To już prawie koniec głosowania w naszym plebiscycie Złoty Stetoskop 2016. SMS-y w finałowym etapie głosowania można wysyłać jeszcze tylko do najbliższej niedzieli, 5 czerwca do godziny 23:59.


Głosowanie dobiega końca, ale jeszcze wszystko może się zmienić w każdej z kategorii plebiscytu. Tak jest niemal co roku - największy ruch jest tuż przed zamknięciem głosowania. Dlatego zgodnie z regulaminem tradycyjnie utajniamy wyniki plebiscytu przed oficjalnym ogłoszeniem.

Co ciekawe, większość lekarzy, pielęgniarek i placówek medycznych, które na razie dystansują pozostałych uczestników finałowej rozgrywki, była w czołówce poprzednich latach naszego konkursu. Niemniej zachęcamy do oddawania głosów, jeśli komuś zależy na ulubionych osobach bądź placówkach.

Gorące finały


Rywalizacja jest zacięta i to nie po raz pierwszy. To, że w samym finale głosowania nasi Czytelnicy najbardziej się uaktywniają, nas nie dziwi. Cieszy nas, że prestiż Stetoskopów „Nowości” rośnie i że te wyróżnienia są cenione głównie przez pacjentów.


Podziękuj za życie


Do kogo trafią nagrody? Zależy od zaangażowania i determinacji naszych Czytelników.

Głosowanie w plebiscycie „Złoty Stetoskop” ma na celu nagrodzenie pracowników służby zdrowia, którym wielu pacjentów zawdzięcza powrót do zdrowia, a nieraz nawet uratowanie życia. Z tego względu co roku ogłaszamy wielkie poszukiwania lekarza, pielęgniarki i położnej oraz przychodni na medal! W tym roku doszły dwie nowe kategorie - lekarz kardiolog i laboratoria medyczne.

Lista zgłoszonego przez naszych Czytelników kandydatów znajduje się poniżej w ramce. Wybierz z nami najlepszych specjalistów!

Przypominamy, głosować można jeszcze tylko do niedzieli do godziny 23:59.

7e0ed-349756