Sobota, 23 lutego 2019

Na zgłoszenia kandydatów czekamy do niedzieli [PLEBISCYT PRZEDSZKOLE I PRZEDSZKOLAK ROKU]

Tagi: toruń plebiscyty przedszkola przedszkolaki

czwartek, 26 maja 2016, aktualizowano: środa, 25 maja 2016

Trwa plebiscyt „Przedszkole i przedszkolak roku 2016”. Jego celem jest wybór najbardziej przyjaznej dzieciom placówki w Toruniu i okolicy oraz najsympatyczniejszego i najbardziej uśmiechniętego przedszkolaka.


O wynikach rywalizacji, jak zwykle, zdecydują nasi wierni Czytelnicy. To oni zgłaszać będą wybrane przedszkola (publiczne i niepubliczne) oraz najrozkoszniejsze maluchy. Oczywiście mogą to być dzieci bądź wnuki naszych Czytelników.

Zgłoszenia przyjmujemy od kilku dni w dwóch formach - zależnie od kategorii:

1. Poprzez SMS-y zgłaszać należy kandydatów do tytułu „Przedszkole Roku 2016”. Wiadomość trzeba wysłać pod numer 7148 (koszt to 1,23 zł z VAT), wpisując w treści NOW.PRZED.nazwa i adres zgłaszanego przedszkola.

2. Zgłoszenia kandydatów do tytuły „Przedszkolaka Roku 2016” należy przesłać drogą elektroniczną pod adresem: dzieci@nowosci.com.pl.

I teraz kilka ważnych szczegółów. Zgłoszenie powinno zawierać: zdjęcie dziecka, jego dane (imię, nazwisko, wiek oraz adres zamieszkania i numer telefonu opiekuna do kontaktu w sprawach związanych z plebiscytem).

Niezbędna jest też zgoda rodziców na wykorzystanie wizerunku. Należy ją przygotować według poniższego wzoru:

„Ja (imię i nazwisko), urodzony/a (data urodzenia), wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację wizerunku mojego oraz dziecka (imię i nazwisko), którego jestem przedstawicielem ustawowym, przez Organizatora plebiscytu”.

Takie oświadczenie należy podpisać. Dodajmy, że pisemne potwierdzenie obejmuje zgodę na wykorzystanie, utrwalanie, obróbkę i powielanie wykonanych zdjęć, za pośrednictwem mediów elektronicznych i drukowanych.

Zgłoszenia do konkursu w obu kategoriach przyjmujemy tylko do 29 maja dokładnie do godz. 23.59. Po tym terminie nastąpi weryfikacja zgłoszeń. Komisja zadecyduje, które zgłoszenia wezmą udział w głosowaniu SMS-owym.

Finałowe głosowanie rozpocznie się w poniedziałek, 6 czerwca i potrwa do niedzieli, 26 czerwca.