Sobota, 23 lutego 2019

Które przedszkole jest najlepsze, które dzieci najweselsze? [PLEBISCYT]

Tagi: BYDGOSZCZ plebiscyty przedszkola przedszkolaki

wtorek, 24 maja 2016, aktualizowano: wtorek, 24 maja 2016

W ubiegłym roku na konkursowym podium stanęły: Niepubliczne Przedszkole „U Kubusia” (zwycięzca), Przedszkole Akademickie Wyższej Szkoły Gospodarki „Uniwersytet Dziecięcy” i Przedszkole Niepubliczne „Przedszkolna Chatka”. Spotkanie z laureatami było miłym, ekscytującym i - oczywiście - bardzo głośnym wydarzeniem. Chcemy ponownie przeżyć z Państwem te emocje. Chcemy nagradzać, doceniać, wyróżniać. I dlatego czekamy na zgłoszenia placówek kandydatów do tytułu „Przedszkole Roku” oraz maluchów do „Przedszkolaka Roku”. Liczymy na zgłoszenia uśmiechniętych, przebojowych dzieciaków i przyjaznych miejsc, z których dzieciom nie chce się wychodzić, bo tak lubią tam być.


Jak wskazać swojego faworyta? To bardzo proste. Pierwsza kategoria - Przedszkole Roku. Rejestruje się poprzez wysłanie SMS-a pod numer 7148 (koszt to 1,23 zł z VAT), z treścią: EX.PRZED.nazwa i adres zgłaszanego przedszkola. Natomiast zgłoszenia dzieci do tytułu „Przedszkolak Roku” przyjmowane są pod adresem mailowym: dzieci@express.bydgoski.pl.

Każde zgłoszenie powinno zawierać: zdjęcie dziecka, imię i nazwisko dziecka, jego wiek, adres zamieszkania, numer telefonu (do wiadomości redakcji) i zgodę rodzica na wykorzystanie wizerunku dziecka i rodzica. Podajemy wzór zgody: Ja (imię i nazwisko), urodzony/a (data urodzenia), wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację wizerunku mojego oraz dziecka (imię i nazwisko dziecka), którego jestem przedstawicielem ustawowym, przez Organizatora plebiscytu. Pisemne potwierdzenie obejmuje zgodę na wykorzystanie, utrwalanie, obróbkę i powielanie wykonanych zdjęć, za pośrednictwem mediów elektronicznych i drukowanych.

Zgłoszenia przyjmujemy do 29 maja, do godz. 23.59. Później komisja weryfikacyjna zadecyduje, kto ze zgłoszonych przejdzie do następnego etapu i rozpocznie się głosowanie SMS-owe. Potrwa od 6 do 26 czerwca 2016 r.