Sobota, 23 lutego 2019

Fot.: Paweł Kędzia

Galeria Brodnica nagrodzona tytułem Ulubionego Centrum Zakupowego

Tagi: region brodnica plebiscyt ulubione centrum zakupowe

czwartek, 11 lutego 2016, aktualizowano: piątek, 12 lutego 2016Mimo stosunkowo krótkiej historii - w grudniu Galeria Brodnica obchodziła 2. urodziny - placówka wpisała się już na dobre w krajobraz miasta.

Galeria nie tylko chętnie angażuje się w różne przedsięwzięcia w mieście, ale wychodzi też z własną inicjatywą, organizując rozmaite imprezy dla mieszkańców.

Jej działalność klienci i Czytelnicy „Nowości” docenili w plebiscycie „Moje Ulubione Centrum Zakupowe”. W konkursie naszej gazety Galeria Brodnica uzyskała aż 92,31 proc. głosów, wyprzedzając Centrum Handlowe Kometa w Grudziądzu - 3,85 proc. i Dom Towarowy PDT w Toruniu - 2,56 proc.

Niedawno odbyła się jakże miła uroczystość. Agnieszka Makowska, menedżer Galerii Brodnica, z rąk Kamili Dorawy, przedstawicielki wydawnictwa „Express Media”, odebrała statuetkę i voucher na reklamę w wydaniu codziennym „Nowości”.

- Bardzo cenimy, że klienci tak nas wspierają - komentuje Agnieszka Makowska, menedżer Galerii Brodnica. - Bardzo dziękujemy i mamy nadzieję, że dalej uda nam się zabiegać o ich przychylność.