Sobota, 23 lutego 2019

„Ulubione centrum zakupowe” naszych Czytelników znajduje się w Świeciu

Tagi: plebiscyt Centrum Handlowe Kościuszki Świecie Moje Ulubione Centrum Zakupowe

czwartek, 28 stycznia 2016, aktualizowano: czwartek, 28 kwietnia 2016

Centrum Handlowe Kościuszki w Świeciu zebrało najwięcej głosów w plebiscycie „Expressu Bydgoskiego” „Moje Ulubione Centrum Zakupowe”. Nagroda trafiła już do rąk właściciela centrum.


Różnice w wynikach uczestników plebiscytu, którzy stanęli na podium, pokazują, że rywalizacja była zacięta i dość wyrównana.

Świeckie centrum zebrało 26,42 proc. oddanych głosów. Na drugim miejscu, zdobywając 22,64 proc. głosów, uplasował się pasaż Tesco Extra z ulicy Toruńskiej w Bydgoszczy. Trzecia lokata, za zdobycie 18,87 proc. głosów, przypadła bydgoskiej galerii Auchan z ulicy Rejewskiego.

- Niespodzianką była dla mnie już informacja, że ktoś zgłosił nasze centrum do organizowanego przez „Express” plebiscytu - zdradził Jerzy Czubek, właściciel Centrum Handlowego Kościuszki. - Gdy po zakończeniu głosowania dowiedziałem się, że wygraliśmy, byłem bardzo zaskoczony. Oczywiście bardzo mile zaskoczony. - Cieszy mnie bardzo ta nagroda. Szczególnie, że Świecie jest w porównaniu z Bydgoszczą znacznie mniejszym miastem, a bydgoskie centra uplasowały się za naszymi plecami - podkreślał nasz rozmówca. - Daje mi to wiele satysfakcji. Jak sądzę wynik ten oznacza, że jest spora grupa klientów zadowolonych z naszej oferty. Domyślam się, że nie są to jedynie mieszkańcy Świecia, ale również naszego powiatu.

Właściciel centrum, oprócz oryginalnej statuetki - potwierdzającej wygraną - i pysznego tortu z cukierni Rem Marco, otrzymał w nagrodę voucher na reklamę w codziennym wydaniu „Expressu Bydgoskiego” o powierzchni równej połowie strony.

http://m.7dni.pl/2016/01/orig/3366d-342673.jpg