Sobota, 23 lutego 2019

„Zwierzęcy świat" „Nowości-Dziennika Toruńskiego"

Rozpoczynamy głosowanie na najpiękniejszego zwierzaka, najlepszego weterynarza, najbardziej profesjonalny salon piękności oraz sklep zoologiczny. Na Państwa głosy czekamy do 13.12.2015 r. do godz. 23:59


I KATEGORIA - ZWIERZAK ROKU 2015
W treści SMS-a wpisujemy NOW.Z.numer zwierzaka, na którego Państwo głosujecie i wysyłamy pod numer 7148 (koszt to 1,23 zł z VAT). Prosimy nie wpisywać nic po numerze zwierzaka. Nagrodą dla właściciela zwierzaka, który otrzyma najwięcej, prawidłowo oddanych głosów będzie statuetka oraz karta prepaid o wartości 300 zł na np. zakupy w sklepie zoologicznym.

II KATEGORIA - WETERYNARZ ROKU 2015
W treści SMS-a wpisujemy NOW.W.numer weterynarza, na którego Państwo głosujecie i wysyłamy pod numer 7148 (koszt to 1,23 zł z VAT). Prosimy nie wpisywać nic po numerze weterynarza. Nagrodą dla lekarza, który otrzyma najwięcej, prawidłowo oddanych głosów, będzie statuetka oraz reklama o powierzchni 3x2 moduły w wydaniu codziennym „Nowości-Dziennika Toruńskiego”.


III KATEGORIA - ZWIERZĘCY SALON PIĘKNOŚCI ROKU 2015
W treści SMS-a wpisujemy NOW.S.numer salonu piękności dla zwierząt, na który Państwo głosujecie, i wysyłamy pod numer 7148 (koszt to 1,23 zł z VAT). Prosimy nie wpisywać nic po numerze salonu. Nagrodą dla zwierzęcego salonu piękności, który uzyska najwięcej prawidłowo oddanych głosów, będzie statuetka oraz reklama o powierzchni 2x3 moduły w wydaniu codziennym „Nowości-Dziennika Toruńskiego”.


IV KATEGORIA - SKLEP ZOOLOGICZNY ROKU 2015
W treści SMS-a wpisujemy NOW.SK.numer sklepu, na który Państwo głosujecie i wysyłamy pod numer 7148 (koszt to 1,23 zł z VAT). Prosimy nie wpisywać nic po numerze sklepu. Nagrodą dla zwierzęcego sklepu zoologicznego, który uzyska najwięcej prawidłowo oddanych głosów, będzie statuetka oraz reklama o powierzchni 3x2 w wydaniu codziennym „Nowości-Dziennika Toruńskiego”.


Głosowanie trwa od 13.12.2015 r. do godziny 23.59.


Głosowanie zakończone Wyniki głosowania poniżej
Wyniki głosowania w plebiscycie:
Sklep Zoologiczny Roku 2015


Głosowanie zakończone Wyniki głosowania poniżej
Wyniki głosowania w plebiscycie:
Weterynarz Roku 2015


Głosowanie zakończone Wyniki głosowania poniżej
Wyniki głosowania w plebiscycie:
Zwierzęcy Salon Piękności Roku 2015


Głosowanie zakończone Wyniki głosowania poniżej
Wyniki głosowania w plebiscycie:
Zwierzak Roku 2015


Czterdziesta ósma osoba, która zagłosuje w jednej z czterech kategorii w plebiscycie, otrzyma kartę prepaid o wartości 50 zł (łącznie nagrodzimy czterech Czytelników, głosujących w plebiscycie).

REGULAMIN PLEBISCYTU „ZWIERZĘCY ŚWIAT" „NOWOŚCI-DZIENNIKA TORUŃSKIEGO"