Sobota, 23 lutego 2019

Ostatnie dni drugiego etapu plebiscytu Złoty Stetoskop

Tagi: bydgoszcz plebiscyt złoty stetoskop

czwartek, 30 kwietnia 2015, aktualizowano: czwartek, 30 kwietnia 2015

Zakończyliśmy etap weryfikacji zgłoszeń kandydatów w plebiscycie Złoty Stetoskop. Drugi etap konkursu, który wyłoni finalistów we wszystkich kategoriach, trwa od 17 kwietnia. W ostatecznej rozgrywce uczestniczyć będzie: 20 lekarzy, 20 pielęgniarek i położnych oraz 10 przychodni z największą liczbą głosów z I tury.


Trzeci etap potrwa od 6.05 do 17.05.2015 r. do godz. 23:59. Głosy z pierwszej tury głosowania zostaną wyzerowane.

Przypominamy zasady plebiscytu. Aby zagłosować na lekarza, w treści SMS-a należy wpisać EX.L.numer kandydata. Po to, by oddać swój głos na pielęgniarkę lub położną, w treści SMS-a wpisuje się EX.PP.numer pielęgniarki lub położnej. Podobnie, żeby zagłosować na przychodnię, w treści SMS-a wpisuje się EX.M.numer przychodni. Wszystkie SMS-y należy wysyłać pod numer 7248 (koszt to 2,46 z VAT).

Regulamin jest dostępny w siedzibie „Expressu Bydgoskiego” oraz na www.express.bydgoski.pl, gdzie można śledzić bieżące wyniki głosowania. wczoraj prowadzili: Jarosław Tywoniuk(szpital wojskowy), Ewa Szynkiewicz (szpital Biziela) i poradnia stomatologiczna (szpital miejski).

Z jednego numeru telefonu można wysłać nieograniczoną ilość SMS-ów. Wysłanie SMS-a jest równoznaczne z zakupem bieżącego e-wydania „Expressu Bydgoskiego”.

Zwycięzcą plebiscytu zostanie praktykujący lekarz, pielęgniarka i położna, przychodnia, który uzyska w swojej kategorii największą liczbę prawidłowo oddanych głosów w II turze głosowania.

Wybierz prefiks i wyślij SMS: 1f560-329416